Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Štýrsko

Rakousko – prázdninový ráj…

Od alpských ledovců až po nížiny, od pěší turistiky po extrémní horolezectví, od plavání v čistých a teplých jezerech po rafting, od cyklistiky až po celoroční lyžování; umění a architektura všech kulturních epoch… stojí za to vidět. Rakouské Alpy v létě jsou významným cílem turistů všeho druhu. Zde se můžete koupat v průzračných jezerech, ve kterých se odráží vysoké štíty často pokryté sněhem i ledem. Ráj pro sportovce i pro ty, kteří přišli opravdu pouze odpočívat. To je aktivní dovolená.

 


 

Štýrsko (Graz-Štýrský Hradec)

Štýrsko - hory, pastviny, salaše - zelené srdce Rakouska, bije pro zdraví, vitalitu, krásu a pocit pohody.

Štýrská jezera jsou malá, ale krásná: Grundlsee, Altausseer See, Toplitzsee. Cyklistické stezky se táhnou se napříč celou zemí, od úpatí Dachsteinu přes pohoří a národní park Gesäuse, až do Štýrského Hradce (Graz), např. idylická Jihoštýrská vinná cesta (www.suedsteirischeweinstrasse.at).

Štýrsko je také zemí lázní: 8 tryskajících termálních pramenů, místní lahůdky a hostitelé vytvářejí hostům to pravé pohodlí. Zdejší produkty jako jsou jablka, dýně nebo černý bez se formě masáží a zábalů postarají o krásu nejen zevnitř. Doporučujeme výlety po hradech a zámcích (Eggenberg, Herberstein, Strechau), krápníkovou jeskyni Katerloch, rafting na divoké vodě v národním parku Gesaüse, lezecký a dobrodružný park v Gröbmingu, nebo pro děti praještěří park Styrassic Park u Gleichenbergu a pohádkový park Märchenwald.

Ramsau am Dachstein – klidné místo nacházející se pod horským masívem Dachstein a nad známým Schladmingem, ideální výchozí bod pro horské túry, mountainbiking, šplhání a vyjížďky na kolech.

 

 

Řadit dle:
6 položek, 1 stránka

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Ramsau am Dachstein

Penzion Hofweyer - Ramsau am Dachstein léto ***

Spolková země: ŠtýrskoMalý, cenově výhodný penzion se nachází nedaleko ledovce Dachsteinu, v části Vordere Ramsau, má krásný panoramatický výhled na h...

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Ramsau am Dachstein

Pension Bartlbauer - Ramsau am Dachstein léto ***

Tradiční pension/gasthof – statek se nachází na úpatí hory Dachstein v městečku Ramsau, v části Hirzegg.  Ledovec Rittisberg ca 3 km.

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Schladming

Hotel Wintergarten *** - Schladming léto

Hotel leží v centru Schladmingu. Nákupní možnosti, restaurace, bary atd. v bezprostřední blízkosti. Pěší zóna vedle hotelu. 

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Ramsau am Dachstein

Penzion Erzherzog Johann - Ramsau am Dachstein léto ***

nachází se na překrásné náhorní plošině, na úpatí Dachsteinu, na klidném a slunném místě Ramsau v části Vorberg, centrum Ramsau je 10-20 min pěšky, 3 ...

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Ramsau am Dachstein

Hotel Post***, Ramsau am Dachstein léto ****

Hotel Post je vybaven v charakteristickém alpském stylu, leží ca 15 m od centra městečku Ramsau am Dachstein a skládá se z hlavní a vedlejší budovy (7...

Rakousko, Štýrsko - Schladming - Dachstein, Ramsau am Dachstein

Apartmány Wiesbach – Ramsau am Dachstein léto

dům se nachází v části Vordere Ramsau, ledovec Rittisberg cca 4-5 km.

6 položek, 1 stránka
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...