Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Cortina d'Ampezzo

  

Cortina d'Ampezzo

Lyžařské středisko, jehož jméno má zvuk daleko za hranicemi Itálie. Máte-li chuť na razantní sjezdy a bohaté „apré-ski“ a navíc máte i odpovídající výši finančních prostředků na Vaší kreditní kartě, pak jste zde na správné adrese. Cortinu tvoří 10 ski-areálů: San Vito di Cadore, Colle S. Lucia – Passo Giau, Falzarego – 5 Torri, Cristallo, Faloria, Mietres, Pocol, Socrepes, Tofana a Tofana di Mezzo. Sjezdovky jsou zde různorodé, všech obtížností a na své si tedy přijdou jak začátečníci, tak ostřílení lyžaři. Chcete-li si vychutnat nejlepší sjezdy, pak nesmíte vynechat 3 km dlouhou sjezdovku Cristallo ani sjezd z Lagazuoi. Opravdový adrenalin Vás čeká při sjezdu z divoké Forcella Staunies. Cortinu můžeme doporučit i běžkařům, neboť je zde hustá síť upravených běžeckých stop. Mohou se zde napojit na trasu spojující Toblach, východní Tyrolsko a Korutany. Pěkný je i kratší výlet kolem jezera Misurina. Večer v Cortině naleznete dostatek zábavy v podobě diskoték, barů i gurmánské zážitky při ochutnávání pravé italské kuchyně.

Doporučená trasa: Praha – München – Innsbruck – Brenner – sjezd Brixen / Pustertal – Toblach – Cortina d'Ampezzo

Vzdálenost z Prahy: 680 km

Řadit dle:
5 položek, 1 stránka

Itálie, Dolomiti - Cortina d´Ampezzo, Calalzo di Cadore

Hotel Bellavista s bazénem TBO- Calalzo di Cadore ***

rodinný hotel s panoramatickou polohou v centru městečka, 30 km lanovky Cortina D´Ampezzo, 15 km Auronzo di Cadore, Misurina a Sappada.

Itálie, Dolomiti - Cortina d´Ampezzo, Cortina d'Ampezzo

Itálie, Dolomiti - Cortina d´Ampezzo, Cortina d'Ampezzo

Hotel Menardi PIG- Cortina d ***

hotel se nachází 1,2 km od centra Cortina, kam se dá pohodlně dojít pěšky po pěší zóně a 400 m od vleků, zastávka skibusu u hotelu. Hotel se skládá z ...

Itálie, Dolomiti - Cortina d´Ampezzo, Cortina d'Ampezzo

Hotel Villa Argentina PIG- Cortina d ****

leží v části Pocol, od jednoho z nejznámějších středisek Cortina d´Ampezzo je vzdáleno 4 km a 50 m od vleků. Skibus zdarma u hotelu (se zakoupeným ski...

Itálie, Dolomiti - Cortina d´Ampezzo, La Riva

Hotel Lajadira s bazénem PIG- La Riva / Cortina d´Ampezzo ****

hotel leží v lokalitě La Riva, cca 2,5 km od Cortiny. Zastávka skibusu, který jede jak do centra Cortiny tak na všechny vleky, je u hotelu.

5 položek, 1 stránka
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...