Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Gerlitzen

      

 

GERLITZEN ALPE (u Villachu a jezera Ossiachersee)

Spolková země: Korutany

Nadmořská výška: 1.000–1.911 m

Sjezdovky: 47,2 km / lehké 10 km, střední 33,9 km, těžké 3,3 km

Běžkařské tratě: 47 km (12 km Gerlitzen, Verditz, Ossiacher See)

Vzdálenosti z ČR: Praha 570 km, Brno 480 km

Skipasy 2014/15 zde: http://www.gerlitzen.com/en/prices/multi-day-ski-passes.html

 

Menší, ale velmi pěkný lyžařský areál Gerlitzen Alpe se nachází v centru regionu Korutany, nedaleko lázeňského městečka Villach, cca 5 km od dálnice ze Salcburku na Villach. Rozprostírá se nad jezerem Ossiachersee, naproti středověkému hradu Landskron. Nabízí téměř 50 km dobře upravených, širokých sjezdovek, moderní vleky a nejnovější zasněžovací technologie, které garantují lyžování s panoramatickým výhledem od listopadu až do dubna. Z vrcholu Gerlitzen za jasného počasí vidět Klagenfurt, masiv Nockberge i pohoří Karawanky.

Oblast je vhodná zejména pro rodiny s dětmi a znovu začínající lyžaře, mají tu výborně vyškolené instruktory lyžařských a snowboardových škol, kde se Vám učení stane hrou. Maskotem Gerlitzenu se stal medvídek Bino, který zpívá, tancuje a podporuje děti, zatímco rodiče lyžují.

Středisko myslí opravdu na všechny – v areálu je také upravován park pro snowboardisty a freestylisty s různými atrakcemi. Ve středisku nechybí půjčovna lyží a restaurace. Skibus zdarma projíždí okolo jezera Ossiachersee a do města Villach

od termálních lázní Therme Warmbad až k lanovce Kanzelbahn Gerlitzen.

Další: 12 km upravených běžeckých stop s panoramatickým výhledem, noční lyžování, paragliding, jízda na saních tažených koňmi, výlety na sněžnicích a další aktivity.

Nespornou výhodou lokality je cenově příznivé ubytování.

Orientační vzdálenosti: Bodensdorf – Annenheim 6,5 km, Annenheim – Arriach/ Klösterle 17 km, Annenheim – Villach 8 km, Annenheim – Tarvisio 39 km.

 

SKIPAS GERLITZEN ALPE

 

https://www.bergfex.cz/gerlitzen-alpe/preise/

 

Vratná kauce 5,- EUR. Junior narozen 1999-2002. Senior narozen před 1952.  Děti narozeny 2001-2011. Děti narozeny po 2012 zdarma.

 

Řadit dle:
3 položky, 1 stránka

Rakousko, Korutany - Gerlitzen, Ossiach

Gasthof Landhotel Zur Post - Ossiach ***

hotel se nachází v centru městečka Ossiach, cca 5 min od jezera Ossiachersee.Zastávka skibusu: u domu.Lyžařská oblast: 12 km Gerlitzen.

cena od: 11 690.00 Kč

Rakousko, Korutany - Villach, Bodensdorf

Apartmány K+M+B – Bodensdorf

apartmánový dům se nachází blízko centra  městečka Bodensdorf, přímo u Ossiašského jezera, na úpatí hor Gerlitzen Alpe. Obchody a restaurace do 10 min...

Rakousko, Korutany - Gerlitzen, Treffen

Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe *** ***

Dům leží přímo u stanice lanovky Kanzelbahn (mezistanice) ve výšce 1460 m.n.m., centrum města Annenheim, tak jako obchody, jezero Ossiachersee ca 200 ...

3 položky, 1 stránka
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...