Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Podbenátská riviéra - Riccione, Cattolica, Gabicce Mare

 


 

Staré rybářské městečko Riccione se s rozvojem turistického ruchu proměnilo v elegantní letovisko s alejemi cedrů a pinií. Nachází se několik kilometrů jižně od známějšího Rimini a severně od letoviska Cattolica. Pro své pláže a pro svou živost se těší návštěvě statisíce turistů. Je vhodné pro mladé návštěvníky, ale i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenost od ČR: 1.080 km, pláže: 10 km, jemně písčité, středně široké, převážně placené, moře: pozvolné, mělké, sportovní vyžití: plážový volejbal, dobré podmínky pro cyklistiku, zábava: diskotéky, bary, obchody.

 

Cattolica plynule navazuje na známější letovisko Riccione. Je to velmi pěkné a prestižní letovisko, které poznáte podle velkého náměstí, které tvoří květena a park s fontánou. Má velmi pěkně a vkusně zařízenou rezidenční část města a obchodní zónu. Písečné pláže, nepřeberné množství obchůdků, kaváren a restaurací činí z tohoto města oblíbené místo pro Vaši dovolenou.
Vzdálenost od ČR: 1.090 km, pláže: 10 km, jemně písčité, středně široké, převážně placené, moře: pozvolné, mělké, sportovní vyžití: plážový volejbal, dobré podmínky pro cyklistiku, zábava: diskotéky, bary, obchody.

 

Klidnější Gabicce Mare těsně sousedí s letoviskem Cattolica, jsou oddělené kanálem. Jedná se o nejsevernější přímořské středisko regionu Marche. Na kopci nad ním se tyčí Gabicce Monte, které, jak již název napovídá, předurčuje členitost pobřeží dále na jih směrem k Pesaru. Zde se nachází chráněné přírodní území, vhodné na osvěžující procházky. Gabicce mare je pěkné městečko s příjemnou a  pohodovou atmosférou.

Vzdálenost od ČR: 1.090 km, pláže: jemný písek.

 

 

 

Řadit dle:
123
29 položek, 3 stránky

Itálie, Emilia - Romagna, Riccione

Hotel Bel Mare PIG- Marina di Centro Rimini ***

menší hotel se nachází v  části letoviska Rimini - Marina Centro, jen pár minut od centra s množstvím restaurací, barů a různých obchodů. Proslulé jso...

Itálie, Emilia - Romagna, Riccione

Hotel Busignani PIG- Rivabella /Rimini ***

rodinný hotel s celoročním provozem leží  100 m od pláže, v okolí jsou bary, restaurace a obchody, centrum Rimini je 10 minut jízdy autem nebo MHD.

Itálie, Emilia - Romagna, Lido Adriano

Hotel Family Marina Beach s bazénem PIG- Lido Adriano ***

hotel leží v první řadě u moře v centrální části, 5 km Ravenna a 10 minut od Mirabilandie.

Itálie, Emilia - Romagna, Bellaria

Hotel Edward TBO- Bellaria/Igea Marina ***

50 m od pláže, rodinný hotel, nedaleko centra, klidná část, ale nedaleko restaurace, bary, obchody.

Itálie, Emilia - Romagna, Riccione

Hotel Asso PIG - Rivazzura di Rimini ***

hotel leží cca 6 km od centra, obchody a restaurace jsou 150 m, pláž 150 m, malý hotel po rekonstrukci.

Itálie, Emilia - Romagna, Porto Garibaldi

Rezidence Doria II – Porto Garibaldi

nachází se v rušném letovisku Porto Garibaldi, v klidné zóně, pouhých 50 m od volné nebo soukromé písečné pláže a 150 m od centra, nejbližší supermark...

123
29 položek, 3 stránky
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...