Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Burgenland

Rakousko – prázdninový ráj…

Od alpských ledovců až po nížiny, od pěší turistiky po extrémní horolezectví, od plavání v čistých a teplých jezerech po rafting, od cyklistiky až po celoroční lyžování; umění a architektura všech kulturních epoch… stojí za to vidět. Rakouské Alpy v létě jsou významným cílem turistů všeho druhu. Zde se můžete koupat v průzračných jezerech, ve kterých se odráží vysoké štíty často pokryté sněhem i ledem. Ráj pro sportovce i pro ty, kteří přišli opravdu pouze odpočívat. To je aktivní dovolená.

 


 

Burgenland (Neusiedler See - Neziderské jezero)

Burgenland je nejvýchodnější a třetí nejmenší rakouská spolková země, ležící podél rakouské hranice s Maďarskem. Má rozlohu 3 962 km² a necelých 300 tisíc obyvatel. Správním centrem je Eisenstadt, nejmenší rakouské zemské hlavní město.

 

Neziderské jezero je vedle Balatonu jediné velké stepní jezero v Evropě. Jezero leží v rakouské spolkové zemi Burgenland a v západním Maďarsku. Rakouská část je současně největším jezerem v Rakousku.

Takřka nekonečné dálky, idylické vinohrady, Neziderské jezero, ráj milovníků vodních sportů, jedinečný národní park, zemské hlavní město Eisenstadt oplývající mnoha kulturními pamětihodnostmi v čele se známým zámkem Esterházy, mírné podnebí s více než 2000 hodinami slunečního svitu v roce - to vše a ještě mnohem více vás očekává v Burgenlandu!

Objevte klid a pohodu v naprosté blízkosti - může to být úchvatný západ slunce na břehu stepního jezera, procházka okouzlující přírodou nebo pobyt v termálních lázních St. Martins Therme http://www.stmartins.at/en/thermal-baths-burgenland.html ve městečku Frauenkirchen. Na vítr je spolehnutí - vyznavače vodních sportů všeho druhu udělá Neziderské jezero šťastné. Je jedno, jestli surfujete, plachtíte nebo pádlujete ve stoje - tady je možné vše.

Kdo dává přednost pevné půdě pod nohama, ten má v oblasti světového dědictví kolem Neziderského jezera k dispozici hustou síť cyklostezek v délce 970 km rozdělenou na 29 tras. Tento region se hodí obzvláště pro požitkářskou jízdu na kole a rodiny.

 

 

 

Na vyžádání zajístíme ubytování ve městě MÖRBISCH AM SEE.

Řadit dle:
5 položek, 1 stránka

Rakousko, Tyrolsko, Solden Arena / Otztal

Apartmánový dům Holzknecht Längenfeld ***

příjemný malý penzion leží cca 2,5 km od centra Längenfeldu, lázně Therme Längenfeld 3 km. Skiareál Hochötz 15 km, Skiareál Sölden Arena 17 km, zastáv...

Rakousko, Salcbursko, Kaprun / Zell am See

Jufa Hotel Kaprun – Kaprun, karta **

hotel se nachází pár minut od centra Kaprunu (cca 1 km), lázně TauernSpa 2,5 km, potraviny 100 m, Zell am See a jezero 8 km, ledovec Kitzsteinhorn 6 k...

Rakousko, Štýrsko, Schladming - Dachstein

Hotel Post s bazénem – Ramsau am Dachstein/ léto, karta ***

tradiční hotel v alpském stylu se nachází v městečku Ramsau am Dachstein, v části Kulm, v nadmořské výšce 1.150 m, ideální výchozí bod na pěší túry či...

Rakousko, Salcbursko, Kaprun / Zell am See

Garten Hotel Daxer s bazénem – Zell am See/ léto, karta ***

rodinný hotel se nachází poblíž nástupní stanice lanovky Schmittenhöhe (150 m) s krásným výhledem na jezero Zeller See. Centrum a nákupní možnosti v Z...

5 položek, 1 stránka
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...