Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří


 

 

 

Štýrsko

Rakousko – prázdninový ráj…

Od alpských ledovců až po nížiny, od pěší turistiky po extrémní horolezectví, od plavání v čistých a teplých jezerech po rafting, od cyklistiky až po celoroční lyžování; umění a architektura všech kulturních epoch… stojí za to vidět. Rakouské Alpy v létě jsou významným cílem turistů všeho druhu. Zde se můžete koupat v průzračných jezerech, ve kterých se odráží vysoké štíty často pokryté sněhem i ledem. Ráj pro sportovce i pro ty, kteří přišli opravdu pouze odpočívat. To je aktivní dovolená.

 


 

Štýrsko (Graz-Štýrský Hradec)

Štýrsko - hory, pastviny, salaše - zelené srdce Rakouska, bije pro zdraví, vitalitu, krásu a pocit pohody.

Štýrská jezera jsou malá, ale krásná: Grundlsee, Altausseer See, Toplitzsee. Cyklistické stezky se táhnou se napříč celou zemí, od úpatí Dachsteinu přes pohoří a národní park Gesäuse, až do Štýrského Hradce (Graz), např. idylická Jihoštýrská vinná cesta (www.suedsteirischeweinstrasse.at).

Štýrsko je také zemí lázní: 8 tryskajících termálních pramenů, místní lahůdky a hostitelé vytvářejí hostům to pravé pohodlí. Zdejší produkty jako jsou jablka, dýně nebo černý bez se formě masáží a zábalů postarají o krásu nejen zevnitř. Doporučujeme výlety po hradech a zámcích (Eggenberg, Herberstein, Strechau), krápníkovou jeskyni Katerloch, rafting na divoké vodě v národním parku Gesaüse, lezecký a dobrodružný park v Gröbmingu, nebo pro děti praještěří park Styrassic Park u Gleichenbergu a pohádkový park Märchenwald.

Ramsau am Dachstein – klidné místo nacházející se pod horským masívem Dachstein a nad známým Schladmingem, ideální výchozí bod pro horské túry, mountainbiking, šplhání a vyjížďky na kolech.

 

 

Vytvářím objednávku...