Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří

Nassfeld - Hermagor

  

 

NASSFELD – HERMAGOR

Spolková země: Korutany 

Nadmořská výška: 600–2.002 m

Sjezdovky: 110 km / lehké 30 km, střední 69 km, těžké 11 km

Běžkařské tratě: 91 km

Vzdálenosti z ČR: Praha 600 km, Brno 530 km

 

Největší lyžařské vysokohorské středisko Korutan se nachází nedaleko rakousko-italských hranic. Počasí je tady zčásti typicky „alpské" a bohaté na

sněhovou nadílku, ale zároveň italské s azurovou oblohou a sluníčkem (196 slunečných dní v roce). Díky důmyslnému systému zasněžování, který využívá možnosti čerpání vody z vysoko položených horských jezer, je zde stoprocentní záruka sněhu od prosince až do dubna.

V současné době patří Nassfeld mezi nejmodernější areály v celém Rakousku především díky nejdelší kabinové lanovce v Alpách – Millenium Express. Ta vás rychle a bezpečně přenese za 17 minut 7,6 km dlouhou trasou od parkoviště v Tröpolachu rovnou do Skiareny „Sonnenalpe Nassfeld“. Nejdelší sjezdová trať (s délkou 7,6 km) se jmenuje Carnia, má převýšení 1.212 m a její třetina je v noci osvětlena.

Přes 30 moderních lyžařských zařízení na více než 100 km sjezdovek všech druhů obtížnosti garantuje nejen lyžování bez front, ale nabízejí se zde další možnosti, které patří k modernímu vnímání zimních sportů – U-rampa, funpark, sáňkování, jízdy na koni, procházky na sněžnicích aj. Běžkaři tu mají připraven ráj cca 100 km upravených stop. Výjimečným prostorem je nedaleké jezero Weissensee, které nabízí největší přírodní bruslařskou plochu v Evropě o rozloze 6,5 km2. Zajímavostí je, že za dobrého počasí je z nejvyšších bodů vidět do tří oblastí a dalších zemí: na severu na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner, na jih do Itálie a na východ do Slovinska.

Orientační vzdálenosti: Tröpolach – Jenig 4 km, Tröpolach – Hermagor 8 km, Tröpolach – Gundersheim 15 km.

 

SKIPAS NASSFELD 

 

http://www.nassfeld.at/de/aktiv/skifahren-oesterreich/skigebiet-nassfeld/skipasspreise/mehrtageskarten

 

Vratná kauce 5,- EUR. Junior narozen 1999-2002. Senior narozen před 1952. Děti narozeny 2003-2011. Děti narozeny po 2012 zdarma.

Řadit dle:
4 položky, 1 stránka

Rakousko, Korutany - Nassfeld, Sonnleitn

Alpenhotel Marcius s bazénem - Nassfeld Sonnleitn ***

pěkný, útulný hotel se nachází v nadmořské výšce 1.400 m, přímo u sjezdovky, běžecká stopa 5 km.Lyžařský areál: 100 m.

cena od: 15 890.00 Kč

Rakousko, Korutany - Nassfeld, Hermagor

Hotel Berghof*** Hermagor

Hotel Berghof se nachází přímo u místního lyžařského vleku v lyžařském středisku Nassfeld. Veřejný krytý bazén: 50 km, Obchod s potravinami: 500 m.

Rakousko, Korutany - Nassfeld, Jenig

Prázdninové domky Kleine Feriendorf – Jenig u Nassfeldu

chatová osada se nachází na okraji lesa, na klidném místě nad střediskem Nassfeld. Centrum Jenigu cca 500 m.Zastávka skibusu: 400 m.Lyžařský areál: 5 ...

Rakousko, Korutany - Nassfeld, Sonnenalpe

Ferienhaus Montanara – Sonnenalpe Nassfeld

pěkné apartmány přímo ve Ski Aréně Nassfeld, v nadmořské výšce 1.420 m n. m. Nachází se jen 100 m od nejbližší sjezdovky (musíte přes hlavní silnici d...

4 položky, 1 stránka
Objednejte si katalog ZDARMA
 
 
 
 


 

 

 
Přihlášení
Vytvářím objednávku...