Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří


 

 

 

Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn

  

SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG - FIEBERBRUNN

Spolková země: Salcbursko

Nadmořská výška: 1.003–2.200 m

Sjezdovky: 270 km / lehké 140 km, střední 110 km, těžké 20 km

Běžecké tratě: 122 km

Vzdálenosti z ČR: Praha 470 km, Brno 520 km

 

Nově vzniklá lyžařská aréna Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je momentálně největší skiareál Salcburska s celkem 270 km sjezdových tratí. Je sice o něco dražší, ale nabízí neomezené lyžovaní a zaručuje jeho kvalitu (marketingovým heslem je „lyžování bez hranic“). 55 supermoderních vleků a lanovek se stará o rychlý výstup a pohodlí za každého počasí. Kouzlo sjezdovek bez hranic na více než 200 kilometrech neskutečně upravených sjezdovek. Od mírných svahů přes černé sjezdy pro mistrovství světa, od zábavných parků přes závodní dráhy až po sjezdovku s muldami. Síť zasněžovacích zařízení byla rozšířena a zmodernizována. Široké sjezdovky, vhodné pro rodiny, z vrcholů Kohlmaiskopf, Bernkogel, Reiterkogel a Spieleckkogel jsou ideální pro „rozvičku“, aby si pak zkušený lyžař mohl hledat výzvy na razantních trasách, jako je sjezd pro mistrovství světa z vrcholu Zwölfer (1.984 m) nebo příkrý severní sjezd ze Schattbergu (2.020 m). Ať už jste vyznavači carvingového lyžování nebo ambiciózní závodní lyžaři, najdete zde vhodný svah.

Po západu slunce není ještě dlouho konec. Kdo má ještě sílu v nohách, může si den na lyžích prodloužit v zábavním parku na sjezdovce s umělým osvětlením v Hinterglemmu nebo na osvětlené sjezdovce na vleku Schantei ve vedlejším Leogangu. Pro celé údolí Ski Cirkus platí 1 skipas.

 

NEW SKI ALPIN CARD – novinka propojení  Zell am See – Kaprun – Saalbach

Nově pro zimní sezónu 2019-2012 bude Maiskogel propojený s Kitzsteinhornem novou lanovkou, více na https://www.kitzsteinhorn.at/de/k-onnection. Dále bude propojena lanovka v  Zell am See - zellamseeXpress / Schmittenhöhe s Viehhofen / Saalbach.

 

Další: sáňkařské dráhy, výlety na sněžnicích, túry s pochodněmi, široká nabídka aprés-ski a oblíbených horských chat.

Výhodným výchozím bodem a levnějším tipem na ubytování je obec Maishofen, která je od Zell am See vzdálena cca 4 km a na druhou stranu do Saalbachu je to cca 14 km. Velmi levně Vám nabízíme ubytování v lokalitě Hochfilzen (Leogang cca 10 km).

 

Orientační vzdálenosti: Saalbach – Hinterglemm 4 km, Saalbach – Maishofen 4 km, Saalbach – Saalfelden 24 km, Leogang – Saalfelden 7 km, Fieberbrunn - Leogang 18 km, Fieberbrunn - Saalfelden 25 km.

 

CENA SKIPASŮ zde: https://www.saalbach.com/en/winter/skitickets/peak-season

Řadit dle:
1 položka, 1 stránka

Rakousko - Saalbach / Hinterglem

Penzion Böhmerwald

Penzion Böhmerwald ***

07.01 - 14.01.2023, 8 dní

Snídaně, Vlastní

Cena od: 11 090 Kč

1 položka, 1 stránka
Vytvářím objednávku...