Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří


 

 

 

Bavorsko - Ga-Pa/Zugspitze

Pistenplan Skigebiet Garmisch-Classic

Garmisch-Classic 700 - 2.050m

Pistenplan Skigebiet Zugspitze

Zugspitze 2.000 - 2.720m

Nejkrásnější lyžařské oblasti Německa

Ten, kdo patří k milovníkům zimy,  si pomyslí, že je v ráji, když se ocitne nad olympijským městem Garmisch-Partenkirchen. Před očima se vám objeví mohutné horské panorama, lyžařské oblasti v Německu se svými legendárními sjezdovkami a pohodlnými lanovkami a jistotou sněhu.

I když nad údolím visí zimní mlha, lyžařská oblast ledovce Zugspitze stoupá z mraků v nadmořské výšce téměř 2 700 metrů. Je čistě potěšením odbočit na 20 km sjezdovek přírodního sněhu z nejvyšší lyžařské oblasti Německa a dobít energii ve vynikající horské restauraci.

Tři lyžařské areály pro jedinečnou zimní zábavu
Lyžařská oblast Garmisch-Classic slibuje potěšení z alpského lyžování pro každého jednotlivce - od nádherně klidného lyžování po velmi ambiciózní. Spojení tří lyžařských oblastí Hausberg, Kreuzeck a Alpspitze vytváří rozmanitou lyžařskou oblast se 40 km sjezdovek.

 

Sníh a led, orámované skálou a oblohou: vášniví nadšenci zimních sportů se mohou těšit na Zugspitze na skvělý lyžařský areál! Díky nadmořské výšce 2 000 až 2 720 metrů zde leží půl roku mnoho přírodního sněhu, zažijete zde jasné zimní slunce, i když údolí zmizí pod přikrývkou mlhy.
20 km perfektně upravovaných sjezdovek vhodných pro mírně až středně pokročilý sjezd pro rodiny a začátečníky i pro zkušené lyžaře a snowboardisty.

 

Garmisch-Classic

Sjezdovky celkem: 40 km ( lehké 12 km, střední 18 km, těžké 10 km)

Zugspitze 

Sjezdovky celkem: 20 km ( lehké 7 km, střední 13 km)

 

 

Ceník skipasů

https://zugspitze.de/de/Preise/Winter/Garmisch-Classic-Skipaesse

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...