Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří


 

 

 

Za golfem Portugalsko

Golf Portugalsko proslavil díky krásné části jižního pobřeží Algarve, kterou po roce 1960 objevil Henry Cotton. Tenkrát to byla chudá oblast se suchou půdou a nízkým výskytem dešťů. Nebylo to tak dobré místo pro zemědělství, ale pro vybudování golfových hřišť byla tato část Portugalska ideální. Vznikla tak hřiště Monte Rei, San Lorenzo, Oceanico Golf a Quinta do Lago. Algarve nyní nabízí více jak 40 golfových hřišť a hlavním lákadlem je jak nabídka rozmanitého golfu, tak i podnebí. Více než 300 dní z celého roku je totiž zalité sluncem. Jediná nevýhoda je, že z Prahy na Algerve nelétá přímá linka celoročně.

Další nádhernou golfovou oblastí Portugalska je Lisabon. Výhodou je přímé letecké spojení jak z Prahy, tak z Vídně. V okolí najdete takové golfové skvosty jako Praia del Rei čí West Cliffs postavené v roce 2019. Nádherné je také golfové hřiště Troia, které je z jedné strany obklopeno jezerem a z druhé strany mořem.

Nesmíme však zapomenout ani na Madeiru a Azory. Porto Santo Golf na Azorech je pravděpodbně jediné hřiště na světě, které můžete hrát z jedné strany ostrova. Golfová hřiště Santo de Serra i Palheiro Golf Vám nabídnou nádherné výhledy na Madeiru i na okolní Atlantik.

Vytvářím objednávku...