Dovolená v Itálii, dovolená v Chorvatsku, dovolená ve Francii, lyžování v Rakousku s ryze českou cestovní kanceláří


 

 

 

Za golfem Rakousko

Golf Rakousko v porovnání s Českou Republikou nabízí ve vyšší kvalitě za stejné nebo nižší ceny, což jistě oceníte. Obecně platí, že české golfisty vítají rakouské kluby s otevřenou náručí a to díky jejich dobré pověsti. Díky blízkosti hranic se na některá hřiště vyplatí vyrazit autem i na jeden den, např. Veltlinerland Poysdorf, Böhmerwald Golfclub Ulrichsberg, Golfclub SternGartl nebo Haugschlag. Pokud hledáte tu nejvyšší kvalitu, pak Vás jistě potěší hřiště z rakouské TOP10 - Fontana, Adamstal, GC Zell am See Kaprun či Seefeld Widlmoos..

Není to dlouho, co se začaly golfové rezorty rozšiřovat zejména u lyžařských středisek. I golf Rakousko a jeho známé lyžařské rezorty posunul mezi navštěvovaná letní střediska, která nechtěla být vytížena pouze v zimě, ale po celý rok. 

Pokud v létě navštívíte Rakousko, budete určitě nadšeni z krásných golfových rezortů, které mají venkovskou atmosféru, nasajete čistý horský vzduch a zaposloucháte se do zpěvu ptáků. Další hřiště najdete kolem Vídně nebo Salzburgu. Golf Rakousko rozšířilo přibližně na 140 hřišť.
 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...